Sportinė valanda antradieniais

Posted on Updated on

Gražus oras ir pavasariškas vėjas vis labiau lepina mus, o saulė vis dažniau sušildo, tačiau pasitaiko tokių dienų, kai būna vėsu ir nesinori imti veiklos lauke. Čia mes galime padėti Tau. Atviros erdvės Varnių jaunimo centre nuo 16val. kiekvieną darbo dieną gali ateiti ir žaisti įvairius stalo žaidimus bei stalo futbolą, biliardą. Taip pat gali tiesiog būti, bendrauti ir ruoštis kompiuterinio Super Mario žaidimo turnyrui, kuris prasidės jau balandžio mėn. Vienintelė sąlyga saugiai būti jaunimo centre, tai „respektielis“ kitam atėjusiam, tokiam pat kaip ir Tu.

Tačiau jeigu nesinori žaisti stalo žaidimų, bendrauti su draugais viduje, o veikti kažką norisi, siūlome Tau antradienio popietes praleisti sportiškai nusiteikus. Kiekvieną antradienį 15.30val. Varnių jaunimas renkasi Motiejaus Valančiaus gimnazijos sporto salėje, kur turi galimybę porą valandų žaisti krepšinį ar salės futbolą. Už galimybę žaisti visiems, esame dėkingi gimnazijos direktorei. Juk net ir sporto salėje gali užgimti sporto talentai ar įdomūs pasiūlymai kaip įdomiau praleisti laiką joje.

O jeigu už lango oras puikus? Gi ne bėda. Mes visad galime nueiti į lauko stadioną ir ten užsiimti sportine veikla: žaisti futbolą dirbtinės dangos stadione, mėtyti kamuolį į krepšį, sužaisti mini turnyrus ar suorganizuoti estafečių rungtis.

Taigi jaunime, pasiimam su savim „respektielį“, kamuolių ar idėjų, ir keliaujam paprakaituoti. Kada kada? Antradieniais nuo 15.30val. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos sporto salėje arba lauko stadione. Smulkesnę info pateikiame Varnių jaunimo centro puslapyje www.varniujc.tk

Deimantės akimirkos iš futbolo rungtynių: ČIA

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s