Jaunimo iniciatyva: 3×3 krepšinio turnyras

Posted on Updated on

Gegužės 9 dieną, Varnių Motiejaus Valančiaus krepšinio aikštelėje vyko jaunimo inicijuotas (pagrindinis iniciatorius Laurynas Talmantas) 3×3 krepšinio turnyras, kur susitiko 5-8 klasių mokiniai. Turnyre dalyvavo 4 komandos. Tai: „Kaimo lyga“; „Žalgiris“; „Varne“; „Varnių ereliai“.

Pirmajame etape sužaistos rungtynės rato principu, tad visos komandos turėjo galimybę sužaisti viena su kita. Rungtynės visų komandų buvo permainingos, tačiau jau nuo pradžių išryškėjo galimi lyderiai, komandos „Varne“ ir „Žalgiris“.

Antrajame etape buvo žaidžiama minuso principu. Laimėjusios komandos patenka į finalines kovas dėl 1-2 vietos, o pralaimėję kovojo dėl 3-4 vietos. Atkrintamosiose varžybose didelės intrigos nebuvo.  Čia dominavo lyderiai, kurie išryškėjo ir pirmajame etape.

Finale susitiko pagrindiniai turnyro lyderiai „Žalgiris“ ir „Varne“ komandos. Pirmąją vietą laimėjo be didelio vargo, turėdami ūgio persvarą „Varne“ komanda. Ji varžovus įveikė 13-5 rezultatu.

Dėl trečiosios vietos virė atkakli kova. Čia buvo greitų atakų, įspūdingų metimų, geros gynybos ir didelio noro laimėti. Tačiau laimi geriausias, vieno taško persvara nugalėjo „Kaimo lyga“ rezultatu 6-5 prieš „Varnių erelių“ komandą. Pastariesiems teko tenkintis ketvirtąja vieta. Rungtynėms teisėjavo Saulius Jogminas ir Tadas Kasparas.

Prizininkų komandoms įteikti diplomai, saldūs prizai ir suvenyrai, kuriuos dovanojo Jovaišo komercinė įmonė, ir taip pat aukso, sidabro ir bronzos medaliai, kuriuos pagamino specialiai šiam turnyrui Aleksandro Latožos auklėtiniai.

Po 3×3 krepšinio turnyro vyko baudų metimo rungtis, kurioje dalyvavo visi žaidėjai. Vieniems sekėsi prasčiau, daug žaidėjų įmetė po vienodą skaičių baudų, tačiau taikliausiai kamuolį į krepšį siuntė Nerijus Jablonskis. Jis iš 10 baudų metimų pataikė 6. Jam įteiktas kamuolį simbolizuojantis saldainių kamuolys ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazistės Mintarės Cesiūnaitės sukurta statulėlė. Visiems prisidėjusiems prie jaunimo iniciatyvos 3×3 krepšinio turnyro idėjos įgyvendinimo įteiktos padėkos. Didelis dėkui rėmėjams ir bendraminčiams, kurie palaikė jaunimo iniciatyvą ir prisidėjo prie šios idėjos įgyvendinimo.

Turnyrinė lentelė: ČIA

Akimirkas pažiūrėti galite puslapio galerijoje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s